דף הבית מוצרים

מוצרים

 

מיני טבלט- LOOK
המיני טאבלט של LOOK : הצגת סרטוני AR ו VR, פעילויות אינטראקטיביות, סנכרון לוידאו, תכנים מבוססי מיקום, והתאמה מיוחדת של המערכות למוזיאונים ואתרי תיירות.
נגן אופטימה 6
נגן אופטימה 6 החדש- מדריך קולי אוטומטי לבודדים וקבוצות. קטן וקומפקטי. אפשרות הפעלה בלחיצה ולפי מיקום המבקר. פתרון משולב להדרכת קבוצות. סנכרון מושלם לוידאו ועמדות מולטימדיה . טעינה אלחוטית.
נגן BASIC
מכשיר ה- BASIC הייחודי מאפשר לכל אתר להציע למבקרים מדריך קולי אמין וידידותי תוך חיסכון עליויות משמעותי.
Spotphonics רמקולים כיווניים
תארו לעצמכם שידור הודעות קוליות ישירות לקהל היעד שלך ולא לאף אחד אחר! ... זה מה שמאפשר רמקול כיווני מסדרת Spotphonics
אוזניות -FreeSound -
אוזניות פתוחות מסוג FreeSound, הן אוזניות ייחודיות - פיתוח של אר אס אף, עבור מכשיר האופטימה. אוזניות אלה אינן נוגעות באוזן. שיטה זו הינה היגיינית ללא תחרות, ומאפשרת למבקר לשמור על קשר עם הסביבה במהלך הסיור, תוך שמירה על איכות שמע גבוהה, אמינות ומשקל קל.
אפליקציית מדריך קולי לאייפון ואנדרואיד
האפליקצייה מאפשרת להעמיד לרשות התיירים או המבקרים פתרון היגייני העומד בתקנות התו הסגול . מדריך קולי באמצעות אייפון או מכשירי אנדרואיד . האפליקציה מציעה מדריך הכולל: קול, תמונה, טקסט, וכן מפות לצורך התמצאות ומיקום. הכל בהתאם לצורך, לפי הקונספט ובהתאם למצאי תכנים רלוונטיים (כגון תמונות וטקסטים משלימים).
מערכת להדרכת קבוצות
מערכת אלחוטית להדרכת קבוצות המאפשרת להדריך מספר קבוצות מבקרים השוהות בו זמנית באותו חלל,בתוך מבנה או בחוץ, ללא כל הפרעה בין הקבוצות. המדריך של כל קבוצה מדבר אל הקבוצה באמצעות משדר אלחוטי ואילו חברי הקבוצה מאזינים באמצעות מקלטים אישיים ואוזניות .